Sport
Nogomet: 9. kolo Četvrte lige Središte

Slunju bod, Karlovac 1919 poražen kod lidera

objavljeno 7.10.2017. u 18,12

Karlovac, Slunj - Nogometaši Slunja danas su u Savskom Marofu, u utakmici 9. kola Četvrte lige Središte, osvojili bod kod istoimene domaće momčadi, dok je Karlovac 1919 doslovno u posljednjim sekundama poražen kod vodećih Ponikvi.

Slunjani su na gostovanju kod Savskog Marofa ostvarili zacrtani cilj i vraćaju se neporaženi. Ponovo su odigrali dobru utakmicu i, da su bili malo koncentriraniji, mogli su uzeti puni plijen. Poveli su pogotkom Mateja Plivelića u 40. minuti, a u samoj završnici prvog dijela imali su veliku priliku za povećanje vodstva, no pogodili su vratnicu. Domaći su poravnali preko Stjepanovića u 49. minuti i imali inicijativu cijelo drugo poluvrijeme. Napadali su, no 'bijeli' su se uspješno obranili. Imali su i u nastavku jednu dobru priliku, no i s ovih 1:1 su itekako zadovoljni.

Sanjin Lucijanić je vodećoj momčadi lige, silom prilika, morao suprotstaviti pomlađenu ekipu bez sedmorice igrača, a u poluvremenu je u svlačionici ostao i ozlijeđeni Turkalj. Ipak, njegovi su igrači odigrali vrlo hrabru i borbenu utakmicu i doslovno su ih sekunde dijelile od osvajanja boda. Iznenadili su favoriziranog domaćina u 17. minuti pogotkom Sandija Hudorovića, no Ponikve su samo tri minute kasnije golom Ćukelja poravnale. U drugih 45 minuta 'plavo-bijeli' su odlično odolijevali napadima domaćih, sve do 4 minute sudačke nadoknade, kada je Ćukelj svojim drugim pogotkom donio pobjedu Ponikvama, a sudac je odmah nakon gola odsvirao kraj utakmice.