Sport
Odbojka: Pretposljednje 11. kolo 2. skupine drugog dijela Superlige

Odbojkaši se porazom oprostili od navijača

objavljeno 19.3.2017. u 18,36

Karlovac - Porazom od Siska rezultatom 3:1 u setovima odbojkaši Karlovca oprostili su se od svojih navijača u ovoj sezoni.

U utakmici pretposljednjeg 11. kola 2. skupine drugog dijela Superlige, odigranoj večeras u dvorani 'Mihajla Prezelja Mitile' na Dubovcu, mladi karlovački odbojkaši pružili su dobru igru u obrani, ali su previše griješili u napadu. Nakon izgubljenog prvog seta s 25:16, u drugom su se vratili s 27:25 i imali priliku okrenuti dvoboj na svoju stranu. Siščani su pali u igri, ali naši nisu iskoristili psihološku prednost uslijed dobivenog seta. Dobro su se branili od suparničkih napada, no nisu bili dovoljno odlučni u protunapadima pa su gosti dobili treći i četvrti set s 25:20 i 25:19 i odnijeli sva tri boda.

Nakon 11. kola Karlovac je ostao na posljednjem 4. mjestu 2. skupine s 2 boda, a u posljednjem ovosezonskom kolu gostuje kod Šibenika 91.

Podijeli vijest s drugima: Facebook Yahoo! Buzz Yahoo! Buzz reddit digg StumbleUpon Delicious