Sport
Odbojka: Derbi 17. kola skupine Centar Prve B hrvatske lige za žene

Karlovčanke u derbiju poražene od Dinama

objavljeno 19.3.2017. u 22,29

Karlovac - Odbojkašice Karlovca u velikom su derbiju 17. kola skupine Centar Prve B hrvatske lige, odigranom večeras na parketu Sportske dvorane, poražene od ekipe zagrebačkog Dinama s 3:0 u setovima.

Karlovčanke su pobjedom u ovom susretu mogle Zagrepčankama, najvećim konkurenticama za naslov prvakinja, pobjeći na 6 bodova prednosti i napraviti ogroman korak prema tituli. Upravo ta važnost utakmice sputala ih je jer, iako su dale sve od sebe, nisu odigrale dovoljno dobro da bi došle do bodova. Tijekom cijelog dvoboja imale su problema s prijmom servisa, a onda i s organizacijom napada, a Zagrepčanke su, s druge strane, sve propuste Karlovčanki nemilosrdno kažnjavale. Nakon prvog seta, kojeg su dobile s 25:19, 'dinamovke' su u drugom povele s 20:10. Naše su odbojkašice sa 7 uzastopnih poena smanjile na 20:17 i vratile se u set, ali su Zagrepčanke u završnici ponovo bile bolje i uzele ga također s 25:19. U trećem setu gošće su se odmah odvojile na 12:5 i bez problema privele utakmicu kraju s 25:15.

Karlovčanke su pale na 2. mjesto ljestvice s 33 boda, koliko ima i vodeća Mladost II i trećeplasirani Dinamo, a u sljedećem kolu gostuju u Zaprešiću kod posljednjeplasiranog Neba.

Podijeli vijest s drugima: Facebook Yahoo! Buzz Yahoo! Buzz reddit digg StumbleUpon Delicious